جی پی اس ایستگاهی لایکا

جی پی اس ایستگاهی لایکا

محصولات GPS/GNSS دست دوم

تئودولیت دست دوم سوکیشا TM6

تئودولیت دست دوم

محصولات تئودولیت دست دوم

دوربین دست دوم نقشه برداری توتال استیشن لایکا

دوربین دست دوم نقشه برداری توتال استیشن لایکا 

محصولات نقشه برداری دست دوم توتال استیشن

ترازیاب دست دوم لایکا NA728

ترازیاب دست دوم لایکا

محصولات ترازیاب دست دوم

محصولات لیزری دست دوم RUGBY 55

لیزر دست دوم  RUGBY 55

محصولات لیزری دست دوم

تجهیزات نقشه برداری کارکرده و دست دوم

فروش تجهیزات نقشه برداری کارکرده و دست دوم

تجهیزات نقشه برداری کارکرده و دست دوم ما شامل: توتال استیشن، تئودولیت، ترازیاب، GNSS/GPS، خط تراز، متر لیزری و سایر تجهیزات نقشه برداری می باشد که با سرویس کامل، گواهی نامه و سه ماه گارانتی ارائه می شوند.

ما می توانیم تجهیزاتمان را به سراسر ایران و بقیه دنیا ارسال کنیم. چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری دارید لطفا جزئیات بیشتر را در صفحه ارسال و بازگشت و برای حمل و نقل خارج از کشور صفحه خدمات خارجی را ببینید.

 

با تیم فروش با تجربه ما برای سفارش و مشاوره در مورد هریک از تجهیزات نقشه برداری تماس بگیرید. 02166596606

 

آراد دوربین علاوه بر ارائه طیف وسیع و جدید تجهیزات نقشه برداری طیف قابل توجهی از ابزارها و تجهیزات نقشه برداری کارکرده و دست دوم را نیز به مشتریان خود عرضه می کند. محصولات پیشنهادی ما ایده آل برای کارهای مهندسی، عمرانی، نقشه برداری و ساخت و ساز می باشند. چنانچه تجهیزات دست دوم یا لوازم کارکرده مورد نیاز خود را پیدا نکردید لطفا با ما تماس بگیرید، موجودی انبار ما روزانه در حال تغییر می باشد و شاید ما هنوز آن را به وب سایت اضافه نکرده ایم یا ممکن است بتوانیم آن را از مرجع آن برای شما بیابیم.

 

خرید تجهیزات نقشه برداری کارکرده و دست دوم

ما همچنین تجهیزات نقشه برداری کارکرده و دست دوم را با قیمت های بسیار رقابتی خریداری می کنیم. لطفا جزئیات و اطلاعات هرگونه تجهیزات نقشه برداری دست دوم خود را که به دنبال فروش آن هستید به ایمیل sales@araddoorbin.com ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم.