قیمت، خرید تجهیزات نقشه برداری، خرید دوربین نقشه برداری، خرید ترازیاب، خرید توتال استیشن، خرید تئودولیت، خرید جی پی اس دستی، خرید جی پی اس ایستگاهی، خرید خط لیزر، خرید تراز لیزری، خرید متر لیزری و غیره

تجهیزات نقشه برداری

تجهیزات نقشه برداری آراد دوربین یکی از تأمین کنندگان پیشرو و عرضه کننده طیف وسیعی از تجهیزات و لوازم نقشه برداری در ایران می باشد. این تجهیزات شامل: انواع دوربین های نقشه برداری، ترازیاب، توتال استیشن، تئودولیت، جی پی اس دستی، جی پی اس ایستگاهی، خط لیزر، تراز لیزری، متر لیزری و غیره می باشند.

قیمت و خرید دوربین نقشه برداری توتال استیشن، دوربین نقشه برداری لایکا، توتال استیشن لایکا

دوربین نقشه برداری

قیمت و خرید ترازیاب، ترازیاب نقشه برداری، ترازیاب اتوماتیک، ترازیاب دیجیتال، ترازیاب دقیق، نیوو، ترازیاب لایکا

ترازیاب نقشه برداری

قیمت و خرید جی پی اس نقشه برداری، جی پی اس ایستگاهی، GPS چند فرکانسه، GPS دو و سه فرکانسه، جی پی اس لایکا، تریمبل، جواد، های-تارگت

جی پی اس نقشه برداری

قیمت و خرید متر لیزری، متر لیزری لایکا، انواع متر لیزری

متر لیزری

قیمت و خرید خط لیزر نقشه برداری، روتاری، لیزر ساختمانی، لیزر 360 درجه

خط لیزر نقشه برداری

قیمت و خرید لیزر اسکن، لیزر اسکنر، انواع لیزر اسکنر نقشه برداری

لیزر اسکنر نقشه برداری

قیمت و خرید پهباد نقشه برداری، انواع پهباد نقشه برداری

پهباد نقشه برداری

قیمت و خرید تجهیزات سیستم های راه آهن و تونل، تجهیزات کنترل خطوط راه آهن، تجهیزات کنترل و مانیتورینگ تونل

تجهیزات راه آهن و تونل

قیمت و خرید تجهیزات کنترل ماشین آلات راه سازی و کشاورزی

تجهیزات کنترل ماشین آلات

خرید تجهیزات هیدروگرافی، خرید تجهیزات نقشه برداری دریایی، خرید اکوساندر، خرید قایق نقشه برداری

تجهیزات هیدروگرافی

تجهیزات و لوازم ترازیاب

برای تجهیزات ترازیابی و تجهیزات لیزری ما طیف وسیعی و کاملی از لوازم جانبی استاندارد و اختصاصی این تجهیزات را همانند باتری، شارژر و کابل که انتقال برق را با امنیت و خیال راحت به دستگاه ها فراهم می کند را نیز عرضه می کنیم. کابل های انتقال داده هستند که توصیه می شود برای اتصال کابل انتقال داده به کامپیوتر و لپ تاپ از پورت USB استفاده شود.

سایر لوازم جانبی ترازیاب شامل سه پایه سنگین، سکل سبک وزن، و چشمی و لنز (چپقی) برای مشاهدات شیب زیاد و بزرگ نمایی بیشتر. بسیاری از شاخص های ترازیابی ما چند تکه هستند و می توان آن ها را تنظیم کرد و حتی به ما اجازه می دهند آن ها را برای حمل نقل آسان تر جمع کنیم. شاخص های آلومینیومی تلسکوپی به شکلی طراحی شده اند که هر قطعه آن در قطعه دیگر فرو می رود، در حالی که شاخص های چوبی به صورت تاشو می باشند. ما همچنین طیف گسترده از سه پایه ها برای نصب و استقرار انواع مختلف تجهیزات نقشه برداری را موجود داریم. سه پایه های چوبی، آلومینیومی و فایبرگلاس در فضای باز و زیر فشار بار بادوام و مستحکم می باشند، و همچنین ثبات و پایداری را در ارتفاع فراهم می کنند.

تجهیزات و لوازم دوربین نقشه برداری

ما طیف گسترده ای از لوازم جانبی توتال استیشن ها شامل باتری، شارژر و کابل اتصال که هر جفتشان برای برق و انتقال اطلاعات می باشد را داریم. ترابراک و فلانژ توتال استیشن های دقیق ما دارای امکانات مختلفی می باشند اما برای دقت بیشتر ما توصیه می کنیم ترابراک یا فلانژ دارای شاقول (لیزری یا اپتیکی) باشند. ما همچنین کیف ها و محافظ ها را برای حمل و نقل و نگهداری تجهیزات نقشه برداری نیز تولید می کنیم. کارت های حافظه محلی برای ذخیره سازی داده های مهم فراهم می کنند که فوق العاده گران بها می باشند. ما طیف بادوام و محکمی از سه پایه ها را برای توتال استیشن ها و منشور ها عرضه می کنیم. توتال اشتیشن می تواند با یک رادیو دستی یا رادیو مودم از راه دور کنترل شود.

تجهیزات و لوازم جی پی اس ایستگاهی

یک طیف کامل، همه کاره و بسیار دقیق لوازم جانبی GPS/GNSS می تواند به همراه تجهیزات GPS (Global Positioning System) و GNSS (Global Navigation Satellite System) ارائه شود. برای اندازه گیری و رسیدن به موقعیت دقیق مختصات GPS خود ما رادیو مودم جی پی اس های ایستگاهی را نیز عرضه می کنیم. وجود متخصصان در نقشه برداری راه آهن و توزیع کننده انحصاری تجهیزات Amberg در ایران ما قادر به عرضه یک انتخاب بزرگ از تجهیزات مانیتورینگ و نقشه برداری راه آهن هستیم.

خرید تجهیزات نقشه برداری

در میان محصولات و تجهیزات نقشه برداری موجود بر روی وب سایت آراد دوربین برای یافتن تجهیزات نقشه برداری دلخواه تان جستجو کنید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. چنانچه نیاز به هرگونه راهنمایی و یا مشاوره برای بررسی، انتخاب و خرید تجهیزات نقشه برداری دارید با تیم با تجربه فروش آراد دوربین تماس بگیرید.

تلفن: 02166596606 ، ایمیل Sales@araddoorbin.com