جهت ورود به لینک پذیرش و پیگیری کالیبراسیون و خدمات پس از فروش محصولات ، روی عکس بالا کلیک کنید.

تعمیر، کالیبراسیون و سرویس

کالیبراسیون

آزمایشگاه کالیبراسیون آراد دوربین ارائه دهنده خدمات پیشرو تجهیزات نقشه برداری به امکاناتی مدرن و قطعات یدکی مجهز می باشد که گواهی معتبر و مجاز کالیبراسیون ISO17025 را با تأیید صلاحیت اداره استاندارد ایران در زمینه کالیبراسیون تجهیزات نقشه برداری صادر می کند. کارکنان ما به منظور بالا رفتن اطمینان و اعتماد به نفس در ارائه کیفیت سرویس ها و همچنین اطمینان در مورد کسب بالاترین استاندارد ها در دفتر مرکزی آراد دوربین طبق برنامه های حرفه ای مدون و پیوسته آموزش کامل دیده اند.

با وجود تیم پشتیبانی قوی آراد دوربین می توانید در پشتیبانی، مدیریت و برآورد دقیق انواع کارها از آن ها کمک بگیرید. دانش و تخصص ما در نقشه برداری، ساخت و ساز صنعتی بدین معنی است که تیم آراد دوربین اهمیت ابزار دقیق و مزایای تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده انواع دستگاه ها را به خوبی می داند.

تعمیرات

آراد دوربین علاوه بر کالیبراسیون و سرویس، تعمیرات انواع تجهیزات نقشه برداری توسط متخصصین نیز صورت می دهد.

ما همچنین بسته پشتیبانی مشتریان را برای مشتریان ویژه خود به منظور بهره مندی از آخرین آپدیت نرم افزارها، تمدید گارانتی، تعمیرات سخت افزاری و پشتیبانی مشتریان در نظر گرفته ایم.

برای درخواست تعمیرات، کالیبراسیون و سرویس لطفا از طریق شماره تماس: 02162999995 (داخلی 301 ، 501) ، تلفن همراه : 09025001012 و یا ایمیل service@araddoorbin.com می توانید با ما در ارتباط باشید.

اراد دوربین - گواهی ISO/IEC17025