آموزش تجهیزات نقشه برداری

در آراد دوربین ما دوره های آموزش تجهیزات نقشه برداری را توجه به نیازهای شما و توسعه حرفه ای پرسنل شرکت ها طراحی و ارائه می کنیم. شما چه از ساده ترین دستگاه اندازه گیری فاصله و یا از پیچیده ترین تجهیزات نقشه برداری استفاده کنید، آراد دوربین دوره های آموزش تجهیزات نقشه برداری را توسط نیروهای با تجربه و متخصص به شما ارائه می کند.

  • آموزش نقشه برداری کارگاهی
  • آموزش انواع دوربین نقشه برداری
  • آموزش توتال استیشن و نرم افزار Leica Geo Office
  • آموزش GPS و نرم افزارهای آن ها
  • برنامه های آموزش تجهیزات نقشه برداری سفارشی سازی شده شرکت ها
  • آموزش از راه دور
  • آموزش پایه محصولات ساختمانی
  • کارگاه آموزش تجهیزات نقشه برداری
  • آموزش GPS/GNSS ایستگاه دائم (CORS)، آموزش پردازش داده های GPS و سرشکنی شبکه

پکیج های آموزشی برای مهندسین نقشه بردار طراحی شده است، و کارآموزان می بایست درک اولیه از مفاهیم نقشه برداری را داشته باشند.

آموزش تجهیزات نقشه برداری ، آموزش نقشه برداری، کلاس آموزش تجهیزات نقشه برداری، آموزش توتال استیشن، آموزش GPS دستی، آموزش GPS ایستگاهی چند فرکانسه، آموزش نقشه برداری کارگاهی

بسته های آموزش تجهیزات نقشه برداری ویژه سازمان ها و مراکز آموزشی

بسته های آموزش تجهیزات نقشه برداری ، آموزش نقشه برداری، کلاس آموزش تجهیزات نقشه برداری، آموزش توتال استیشن، آموزش GPS دستی، آموزش GPS ایستگاهی چند فرکانسه، آموزش نقشه برداری کارگاهی

آراد دورببن به عنوان تامین کننده تجهیزات نقشه برداری در ایران به رسمیت شناخته می شود. با این تفکر، در آراد دوربین بسته های تخفیف برای پاسخگویی به طور کامل با برنامه های آموزشی شما شامل نقشه برداری، نقشه برداری GPS، GIS و ساخت و ساز. شرایط منحصر به فردی را برای سازمان ها و مراکز آموزشی همانند دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، موسسه های آموزشی و مدارس محیا کرده ایم. ما همچنین می توانیم آموزش های گسترده ای را تدارک ببینیم و بسیار مثبت است که بسته های آموزشی در دسترس راه حل کاملی را برای رشد و توسعه شما می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نام دوره آموزش تجهیزات نقشه برداری

چنانچه علاقه مند به شرکت در دوره های آموزشی نقشه برداری هستید با ما تماس بگیرید، یک عضو از تیم آموزش با شما در ارتباط خواهد بود تا برنامه آموزش را طبق نیازها و خواسته های شما را تبیین کند.

تلفن: 02166596606  ایمیل: training@araddoorbin.com

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *