شرکت آراد دوربین از سال 1384 فعالیت رسمی خود را در زمینه فروش،آموزش،تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات نقشه برداری آغاز نمود.

آراد دوربین با تلاش در راه اعتلای کیفیت و ارتقاء سطح دانش تخصصی نفشه برداران،افزون بر فروش تجهیزات، همواره نگاه ویژه ای به مبحث آموزش تخصصی به مهندسان جوان به عنوان سرمایه های اصلی جامعه نقشه برداری،همچنین اهتمام ویژه ای به مبحث کالیبراسیون ابزار دقیق به عنوان مبنا و پایه ی کارهای فنی مهندسی داشته است.

در زمینه ارائه تجهیزات و دوربین های نقشه برداری و در جهت رفع نیازهای نقشه برداران، مهندسین مشاور، ارتقاء و به روز بودن تجهیزاتشان، اقدام به وارد کردن برندهای شناخته شده و معتبر دنیا در زمینه توتال استیشن ها ،تئودلیت ها و ترازیاب ها ،جی پی اس های ایستگاهی و دستی و… نموده و همواره در بروز نگه داشتن نقشه برداران و تهیه پیشرفته ترین و مدرنت رین و جدیدترین دستگاه های روز نقشه برداری از پیشگامان این حوزه بوده است.

در بخش آموزش نقشه برداری، برگذاری دوره های آموزشی به صورت فردی و گروهی در زمینه کار با انواع توتال استیشن ها، تئودلیت ها و ترازیاب ها، آموزش های فوق تخصصی در زمینه جی پی اس های تک و چند فرکانسه و خدمات نرم افزاری پیشرفته از اهم فعالیت های آموزشی شرکت می باشد. از طرف دیگر به جهت سهولت در امر دسترسی به انواع دفترچه های راهنمای کار با دستگاه ها، ترجمه های فارسی توتال استیشن ها، جی پی اس ها و متر های لیزری، نرم افزار های تخلیه اطلاعات و بسیاری از آموزش های کاربردی دیگر، از طریق دانلود رایگان در سایت آراد دوربین، همچنین لوح فشرده ی جامع نقشه بردار، به انضمام همین کاتالوگ، ارائه گردیده است.

در مبحث تعمیرات انواع توتال استیشن ها و جی پی اس ها و سایر ادوات، قطعات اصلی اورجینال از کشورهای سازنده برند های معتبر به صورت مستقیم وارد شده و در صورت نیاز، قطعات اصلی جایگزین موارد معیوب می گردند.

و بالاخره در زمینه کالیبراسیون تجهیزات، شرکت آراد دوربین در جهت ارتقاء دقت و کیفیت کالیبراسیون تجهیزات و التزام به ضرورت و اهمیت بالای آن، اقدام به تجهیز یکی از مدرن ترین آزمایشگاه های کالیبراسیون در سطح کشور نموده و از پیشرفته ترین تجهیزات پایش و اندازه گیری و جدیدترین نرم افزارهای کلیماسیون گیری بهره جسته و با کسب گواهینامه های بین المللی کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت توف نورد آلمان، و به طور تخصصی تر کسب گواهی ISO/IEC17025 در زمینه کالیبراسیون تجهیزات نقشه برداری از نظام ملی تأیید صلاحیت ایران، به عنوان یکی از معدود آزمایشگاه های معتبر دارنده گواهی تایید صلاحیت از سازمان ملی استاندارد ایران سعی در بهبود و ارتقاء کیفی خدمات کالیبراسیون در سطح جامعه نقشه برداری کشور نموده است.

ارائه گواهینامه کالیبراسیون (Certificate) معتبر پس از کالیبره ی دستگاه، ارائه گزارش نرم افزاری قبل و بعد از کالیبره تجهیزات، از جمله دیگر خدمات آزمایشگاه در هنگام تحویل دستگاها می باشد.

رضایتمندی مشتری، صداقت، تخصص، یادگیری و افزایش توان فنی کارکنان از طریق ارائه آموزش مستمر، حرکت رو به جلو، رفع نیازهای فنی و تخصصی شرکت های مشاور و مرتبط با نقشه برداری، ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات، ارتقاء تحویل به موقع ارائه خدمات، اعتلای کیفی و در نهایت پیشرفت همگانی و بهبود مستمر در کار، جملگی از اهداف کلی و خط مشی کیفی شرکت آراد دوربین می باشند.

اراد دوربین - گواهی ISO/IEC17025